Firma Interier Plzeň s.r.o. Vám nabízí možnost zpracování 3D návrhu jak kuchyňských linek, kanceláří, tak v omezeném provedení šatních skříní, pracoven, obývacích stěn apod…Pro vytvoření 3D návrhu je nutná osobní návštěva u nás ve studiu. Požadavky návrhu bez osobní konzultace nezasíláme.
3D návrh zdarma
K vytvoření 3D návrhu potřebujeme znát nejen konkrétní dispozici prostoru – stavební plán místnosti, tak materiály pro skutečné provedení kuchyňské linky či jiného požadovaného nábytku. V případě, že s námi navrhovanou zakázku skutečně zrealizujete, máte 3D návrh včetně podrobného zakreslení IS / inženýrských sítí / výkresové dokumentace a cenové nabídky zdarma. Případné konzultace s provádějícími firmami na stavbě je samozřejmostí – patří k servisu naší firmy.
Údržba kuchyní
Pro úvod je nutné podotknout, že není vhodné pro čištění veškerých povrchů kuchyně používat ostré a hrubé čistící prostředky stejně jako leštidla, rozpouštědla a vosky. Také se doporučuje vyvarovat se zvýšené vlhkosti na povrchu kuchyňského nábytku, která by mohla vzniknout např. od mokré utěrky či působením páry při vaření. Ideální je udržovat veškeré plochy co nejvíce suché a případné velké množství vlhkosti odstranit suchou savou látkou.
Čištění skříněk, zásuvek a výsuvných prvků
Pro čištění vnitřků Vašeho kuchyňského nábytku používejte běžně dostupný jemný tekutý čistící prostředek na navlhčeném hadříku. Důležité je vyčištěnou plochu poté dosucha vytřít. Tím zabráníte vniknutí vody do spár, což může vést k poškození materiálu. Naše skříňky jsou téměř neprodyšně uzavřené, což zamezuje proniknutí prachových částic a díky tomu zůstává prostor uvnitř hygienicky čistý.
Údržba dřevěných povrchů z masivu nebo dýhy
Péče o materiály z masivu je jednoduchá díky tomu, že horní plocha je ošetřena několika vrstvami tvrdého transparentního laku. Nejlépe čistěte navlhčeným měkkým hadříkem. Tahy provádějte v podélném směru struktury dřeva. Tím snadněji odstraníte případné znečištění. Nakonec povrch opět důkladně vysušte. Silné znečištění, např. skvrny vzniklé při vaření odstraňte ihned po jejich vzniku a nenechte je zaschnout. Během vaření se doporučuje mít v chodu odsavač par, případně jiným způsobem zajistit odvětrání. Přílišná vlhkost neprospívá dřevěným povrchům a může vést k poškození.
Péče o materiály s umělým povrchem
Na veškerá dvířka s umělým povrchem lze bez problémů používat tekuté čistící prostředky v kombinaci s měkkým hadříkem a vlažnou vodou. Nepoužívat hrubé a tvrdé kartáče a žínky! Rovněž není vhodné používat leštidla.
Jak udržovat materiály ve vysokém lesku
Lakované materiály a materiály ve vysokém lesku se nikdy nesmí čistit nasucho. Rovněž nepoužívejte různé čistící houbičky či utěrky z mikrovlákna, které mohou zanechat nevzhledné rýhy. Pro jednoduchou péči se doporučuje čistá, lehce navlhčená kůže na čištění skel, se kterou materiál vyčistíte a nakonec vytřete zcela dosucha.
Jak zůstane Vaše pracovní deska dlouho krásná
Pracovní plochu nikdy nepoužívejte přímo jako plochu pro řezání nebo odstavnou plochu pro horké hrnce či pánve. Rovněž je nezbytné chránit Vaši pracovní desku před nadměrným žárem např. z toustovače, stolního grilu atd. a před dlouhodobějším kontaktem s vodou. Vodu je třeba ihned odstranit a spotřebiče vydávající vysoký žár používat na podložce, aby nepřišly do kontaktu přímo s pracovní deskou.
Komentáře jsou zakázané